DzielniceMiasto KrakówMistrzejowice

Łąki Bohaterów Września 1939: nie chcesz zabudowy? Wyślij uwagi!

Kochani kolejny etap walki w obronie łąk na Bohaterów Września 1939r. Chodzi o teren łąk między Bohaterów Września i urzędem skarbowym. Jeżeli nie chcesz zabudowy powinieneś ściągnąć ten plik, uzupełnić o swoje dane i dostarczyć do Urzędu lub też przesłać elektronicznie. To bardzo ważne! Najlepiej zrobić to jeszcze w kwietniu. Poniżej informujemy szczegółowo jak to zrobić.

Uwagi należy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 19 maja 2021 r. – z podaniem oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, a także imienia i nazwiska albo nazwy oraz adresu zamieszkania albo siedziby.
Uwagi można wnosić w formie papierowej lub elektronicznej, w tym za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej formularza zamieszczonego w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie internetowej: www.bip.krakow.pl/planowanieprzestrzenne oraz za pośrednictwem platformy usług administracji publicznej ePUAP.
W przypadku poczty elektronicznej – maile należy kierować na adres: uwagi-bp@um.krakow.pl
Forma papierowa obejmuje:

  • złożenie pisma z uwagą w Punkcie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Krakowa (dzienniki podawcze, stanowiska informacyjno-podawcze) lub – w przypadku ograniczeń w bezpośredniej obsłudze klienta – wrzucenie do odpowiedniego pojemnika umieszczonego w pobliżu wejścia do budynku UMK,
  • wysłanie drogą pocztową na adres: Urząd Miasta Krakowa, Wydział Planowania Przestrzennego, ul. Mogilska 41, 31-545 Kraków,
  • przekazanie wypełnionego formularza w czasie prowadzonej dyskusji publicznej.
    https://www.bip.krakow.pl/?dok_id=98424

Pozostajemy w kontakcie. Pozdrawiam serdecznie!

2 komentarze do “Łąki Bohaterów Września 1939: nie chcesz zabudowy? Wyślij uwagi!

  • Mamy dość betonozy, chcemy prawdziwej miejsciej zieleni a nie tylko krzaczków w kamiennych donicach. Chcemy oddychać i cieszyć się zielenią. Niech w końcu władze i deweloperka zaczną się liczyć z mieszkańcami, a przestaną traktować społeczeństwo jak ludzki śmieć! Musimy się organizować i odzyskać nasze miasto.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.