Miasto KrakówTransport zbiorowy

CJNTzK: Prowokowali, atakowali, szydzili i pozywali mieszkańców

Dziś o godz. 9:46 Mateusz Jaśko prowadzący bloga „Co jest nie tak z Krakowem” opublikował zrzuty ekranu z komentarzami i postami – jak pisze – „tzw. Trolli prezydenckich”. Osoby te od lat atakowały wszystkich, którzy mieli odmienne poglądy niż prezentowane przez magistrat – pisze w swojej dzisiejszej publikacji. Jak ujawnił członkami tajnej grupy na FB o nazwie „Poglądy – to się ukrywa” byli m.in. profesor AGH, prorektor Politechniki Krakowskiej, były członek rady jednej z dzielnic pozywający innych mieszkańców czy radny z PO.

Oprócz zlecania ataków i tworzenia fałszywych profili na Facebooku za pomocą których atakowano mieszkańców, koordynowano także akcje zgłaszania konkretnych publikacji do FB aby w ten sposób blokować wytypowanych przez siebie mieszkańców. Grupa ta głównie upodobała sobie tematy transportowe których – jak wszyscy wiemy – w grodzie Kraka nie brakuje.

Link do publikacji: (kliknij w logo FB)

Link do filmu zarejestrowanego w magistracie przez CJNTzK: https://fb.watch/kHg0DwbZQx/

Link do materiału Krowoderska.pl: https://fb.watch/kHg4CKHcEl/

Na filmie opublikowanym przez Mateusza Jaśko przewodniczący Rady Miasta Rafał Komarewicz robi dobrą minę do złej gry czyli próbuje obronić coś czego nie da się obronić. Ciekaw jestem Państwa opinii na ten temat. Zapraszam do dyskusji.

Opracował: Sebastian Kolemba

Zdjęcie ilustracyjne: FB/Co jest nie tak z Krakowem – stopklatka z filmu.

Jeden komentarz do “CJNTzK: Prowokowali, atakowali, szydzili i pozywali mieszkańców

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.