MałopolskaWarto przeczytać

Bliski, niby znany, ale jakby nie do końca

Pierwszą publikację, którą nasza redakcja poleca to książka o Słowacji pt. „Nieznany Sąsiad”.

„Książka jest efektem prawie dwudziestoletniej działalności zawodowej Autora jako eksperta od Słowacji i współpracy polsko-słowackiej. Dziennikarza polskich i słowackich mediów, autora licznych publikacji i analiz, koordynatora inicjatyw społecznych (m. in. „Polska – Słowacja –autobusy”). Zawiera połączenie praktycznej wiedzy (w tym przystępnego wyjaśnienia skomplikowanych przepisów) z dziennikarskim i publicystycznym opisem. W lekki i atrakcyjny sposób wyjaśniaj zawiłości słowackiej historii, polityki, gospodarki, samorządu, energetyki, transportu, a nawet tematyki żeglugowej.
Książka ma celowo bardzo szeroki zakres tematyczny, tak by była przydatna i interesująca dla osób o skrajnie odmiennych zainteresowaniach i potrzebach. Jest adresowana dla urzędników i samorządowców”
ale „sięgnąć po nią powinni również Polacy, którzy osiedlili się lub chcą podjąć pracę za południową granicą, ale także mieszkańcy Podhala i innych przygranicznych regionów. […] Przyda się również polskim przedsiębiorcom zainteresowanym założeniem firmy na Słowacji oraz przedstawicielom biznesu, otwartym na współpracę ze słowackimi partnerami”.

Książkę można kupić w internecie na stronie księgarni ebookpoint: https://ebookpoint.pl/view/8594E/ksiazki/nieznany-sasiad-podrecznik-wspolpracy-polsko-slowackiej-jakub-loginow,s_00xq.htm#format/e

Sebastian Kolemba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.